O nas

Kochani!
Przed nami najważniejsze wydarzenie w dotychczasowym życiu – ślub. Z tego powodu na chwilę zawieszamy realizację zamówień, dokładnie od 17 czerwca do 9 lipca. W tym czasie chcemy zająć i nacieszyć się sami sobą. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam tę nieobecność. Postaramy się odpowiadać na Wasze wiadomości, ale nie będziemy pracować. Do zobaczenia już wkrótce!
M&M

_________

Kilka zdań o tym kim jesteśmy. Chcemy dać Wam się odrobinę poznać, bo zależy nam, byście wiedzieli, że za WIÓROWNIĄ stoją ludzie z krwi i kości.

MAGDA – jak przystało na prawdziwą kobietę jest WIELOZADANIOWA. Zaczyna 100 spraw i żadnej nie kończy (ale od czego jest Mikołaj?). Nie potrafi pracować bez muzyki w tle. Bardzo nie lubi, kiedy Mikołaj nie przyznaje jej racji, szczególnie wtedy, kiedy naprawdę ją ma. Ma przebłyski wspaniałej myśli technicznej, ale wciąż najlepiej wychodzi jej zamiatanie wiórów po pracy.


MIKOŁAJ – w pracy perfekcjonista i bałaganiarz jednocześnie. W JEDNEJ chwili robi JEDNĄ rzecz (jak przystało na prawdziwego mężczyznę), ale przynajmniej według ustalonego wcześniej planu. Narzędzia mają swoje miejsce w pracowni tam, gdzie ostatnio je odłożył. Po pracy lubi dobrą książkę (koniecznie historyczną) i rock’n’rolla . Rock’n’rolla w sumie w pracy i po pracy.


W TANDEMIE NAJLEPIEJ – w pracowni ścieramy się i kłócimy do upadłego. Ale to twórcze spory i nigdy nie kończymy dnia bez zgody. Jesteśmy już doświadczonym zespołem – potrafimy podzielić się pracą i wzajemnie motywować. A prywatnie? Jesteśmy narzeczonymi, (jeszcze) studentami, dalibyśmy się pokroić za dobrą włoską pizzę lub pastę, lubimy góry (bo tam się poznaliśmy), po godzinach nieudolnie próbujemy opanować tajniki jazdy konnej. Fajnie nam razem. W Wiórowni i poza nią.

Facebook
Instagram
Napisz do nas!